Carl Larsson litografi

171371

LARSSON, Carl, efter: "Kräftfångst", numrerad 575/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm;
Utgiven av Swedart

Carl Larsson litografi
Budhistorik (22 bud)
647649
647555
1 900
642916
1 800
647551
1 700
642916
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.