Carl Larsson färglitografi

171369

LARSSON, Carl, efter: "Mammas och småflickornas rum", numrerad 575/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm;
Utgiven av Swedart

Carl Larsson färglitografi
Budhistorik (19 bud)
637426
1 400
647272
1 300
637426
646585
637426

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.