Jockum Nordström litografi

171368

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Barndomens definitiva slut", signerad och daterad Jockum 02, 55/125, färglitografi, 41x53 cm

Jockum Nordström litografi

Budhistorik (11 bud)
647243
4 800
647241
4 400
647240
4 200
647173
3 400
645720
3 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.