Lennart Jirlow litografi

171362

JIRLOW, Lennart (född 1936): Restauranginteriör, signerad L. Jirlow, 140/385, färglitografi, 38x46 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (5 bud)
647874
4 600
647117
4 400
646535
4 200
639604
637582

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.