Urna Kina

171360

URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, hänklar i form av lejon, signerad, höjd 41 cm

Orientaliskt, Porslin

Urna Kina

Budhistorik (42 bud)
646706
5 600
646703
5 400
646705
5 400
646703
5 200
646704
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.