M Pyk litografi

171359

PYK, Madeleine (född 1934): Brasserie Salya, signerad M Pyk, 80/275, färglitografi, 41x41 cm

M Pyk litografi
Budhistorik (13 bud)
647626
2 600
647624
2 400
647618
647585
647613

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.