Urna Kina

171358

URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, förgylld monterad fotring, höjd 35 cm

Ändringar/tillägg
1900-tal

Orientaliskt, Porslin

Urna Kina

Budhistorik (28 bud)
646675
2 400
646674
646668
646661
1 900
646660
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.