Gaffel knivar i silver

171357

GAFFEL, KNIVAR, 2 st., silverskaft, skaftens avslutningar i form av mussla, England 1700-talets mitt

Slitage

Silver

Gaffel knivar i silver

Budhistorik (30 bud)
649956
3 400
649960
3 200
649956
649958
2 800
649956
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.