Bägare i silver

171351

BÄGARE, silver, Moskva 1770-tal, otydlig årtalsstämpel, driven och ciselerad dekor av rocailler och fåglar, invändigt med förgyllning, höjd 8,8 cm, vikt ca 87 g

Silver

Bägare i silver

Budhistorik (8 bud)
646249
3 600
649124
3 400
646249
3 200
648223
646249
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.