Senapskar saltkar i silver

171343

SENAPSKAR, London 1811, SALTKAR, 1 par, London 1790, med skedar, 1 par, silver, med blå glasinsatser

Småskador och lagningar

Silver

Senapskar saltkar i silver

Budhistorik (7 bud)
641318
650247
641318
2 800
650242
2 600
641318
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.