Anders Palmér olja

171341

PALMÉR, Anders (född 1958): Stadsbild, signerad Palmér, olja på duk, 60,5x65 cm

Tryckmärke

Konst, Måleri

Anders Palmér olja

Budhistorik (25 bud)
647638
6 400
647637
6 200
647632
6 000
647611
5 800
647630
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.