Eva Hallström olja

171335

HALLSTRÖM, Eva (född 1942): "Drömmen", signerad EH, olja på duk, 65x58 cm

Konst, Måleri

Eva Hallström olja

Budhistorik (4 bud)

646499
3 200
638198
638154
637110

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.