Anders Palmér olja

171333

PALMÉR, Anders (född 1958): Får, signerad Palmér, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Anders Palmér olja

Budhistorik (12 bud)
641802
3 400
639738
3 200
638558
639737
2 800
638558
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.