Anders Palmér olja

171330

PALMÉR, Anders (född 1958): Får, signerad Palmér, olja på duk, 38x46,5 cm

Märken

Konst, Måleri

Anders Palmér olja

Budhistorik (15 bud)
647731
2 600
647658
2 400
647729
2 400
647658
647287

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.