Frisendahl brons

171318

FRISENDAHL, Halvar (1889-1953): Sittande flicka, signerad och daterad H Friesendah 1919, brons, höjd 10 cm

Konst, Skulptur

Frisendahl brons

Budhistorik (32 bud)
646650
646648
3 800
646649
3 800
646648
3 600
646647
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.