Bengt Fransson oljemålning

171304

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Kvällsljus från Djurgården", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
641433
646636
641433
1 900
642201
1 800
641433
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.