Bengt Fransson oljemålning

171303

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vid havet", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
646553
645470
3 800
644848
3 600
643413
3 400
643166
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.