Tarik Hardaga olja på pannå

171276

HARDAGA, Tarik (född 1960): Husfasad med bar, signerad T Hardaga, olja på pannå/collage, 71x126 cm

Konst, Måleri

Tarik Hardaga olja på pannå

Budhistorik (5 bud)
647651
7 000
646598
6 800
643387
6 000
642835
5 000
637590

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.