Brevkortsalbum

171275

BREVKORTSALBUM, 2 st, 1900-talets början, bl a topografi

Slitage

Böcker/Kartor, Svensk topografi

Brevkortsalbum

Budhistorik (2 bud)

648180
642163

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.