Roland Svensson färgserigrafi

171265

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Norrfjärden i april månad Möja", signerad o daterad Roland S -97, färgserigrafi, 168/250, 55x40 cm

Roland Svensson färgserigrafi
Budhistorik (14 bud)
646595
2 600
646586
2 400
646576
646500
646123

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.