Alexander Vasilenko serigrafi

171264

VASILENKO, Alexander (född 1965): Mona Lisa, signerad och numrerad Vasilenko, 95/240, serigrafi, 69x50 cm, rammått 94x74 cm

Alexander Vasilenko serigrafi
Budhistorik (17 bud)
646282
1 900
646520
1 800
646282
1 700
646519
1 600
646282

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.