Roland Svensson färgserigrafi

171258

SVENSSON, Roland (1910-2003): " Från lilla Nassa", signerad o daterad Roland S. 80, färgserigrafi, 29/210, 10,5x31,5 cm

Roland Svensson färgserigrafi
Budhistorik (22 bud)
646167
3 200
646128
646166
646128
2 800
646165
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.