Roland Svensson färglitografi

171250

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sprickopp" Lilla Nassa (special), signerad o daterad Roland S. 1972, färglitografi, 29x49 cm

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
646464
646456
646459
646456
1 900
646420
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.