Roland Svensson litografi

171221

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Utskärsvinter", signerad och daterad Roland S 93, numrerad HC. 24/90, färglitografi, 23x17 cm

Med dedikation

Roland Svensson litografi
Budhistorik (4 bud)

641082
450
640478
639703
636656

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.