Oljemålning Kamchorn signerad och daterad 1968

171220

KAMCHORN, Soonpongsri (Thailand, född 1937): Fem flickor i hatt, signerad och daterad Kamchorn 1968, olja på duk, 98x73 cm

Konst

Budhistorik (38 bud)
646503
9 800
646496
9 600
646491
9 400
646486
9 200
646480
9 000

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.