Oidentifierad konstnär A. Norrman

171218

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vågor, signerad och daterad A. Norrman 1917, olja på duk, 85x165 cm

Konst

Budhistorik (10 bud)
646209
646207
645110
639681
639680
900

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.