Bengt O Abrahamsson oljemålning

171199

ABRAHAMSSON, Bengt O (född 1924): Lantmätare, signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
646285
645555
644918
950
644748
900
643877

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.