Birger Simonsson oljemålning

171186

SIMONSSON, Birger (1883-1938): "Försommar, Koön", signerad o daterad Simonsson -31, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Måleri

Birger Simonsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
646198
9 000
641458
8 800
646196
8 600
641458
8 400
646194
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.