Helge Frender oljemålnig

171185

FRENDER, Helge (1906-1976): Stilleben med blommor, signerad Frender, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Helge Frender oljemålnig

Budhistorik (5 bud)
641457
4 800
641428
550
640850
500
637568
450
635707

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.