OW Nilsson oljemålning

171184

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Sommarkväll vid Dalby, Wärmland" signerad Olof W. Nilsson, olja på duk, 76x59 cm

Konst, Måleri

OW Nilsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
641454
8 000
638195
3 600
636937
636634
636014

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.