Eric Hallström oljemålning

171182

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): I ateljén signerad Eric Hallström, olja på pannå, 65x53 cm

Konst, Måleri

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (5 bud)
641452
6 400
639083
5 400
637946
5 200
635721
5 000
635713

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.