Endel Koks oljemålning

171179

KOKS, Endel (Estland 1912-1983): "Peur", signerad E Koks -56,m olja på duk, 46x88 cm

Konst, Måleri

Endel Koks oljemålning

Budhistorik (9 bud)
646331
7 400
646307
7 200
646223
7 000
642359
6 800
646221
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.