Edvard Rosenberg olja

171178

ROSENBERG, Edvard (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad och daterad Edv. Rosenberg, olja på duk, 59x95 cm

Konst, Måleri

Edvard Rosenberg olja

Budhistorik (46 bud)
646296
20 000
646329
19 500
646296
19 000
646321
18 500
646296
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.