Kjell Sörensen Ringi oljemålning

171177

RINGI, Kjell Sörensen (1939-2010):"Blue Tower 1", signerad K, S Ringi, olja på duk, 170,5x70 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (36 bud)
647549
7 400
647544
7 200
647548
7 200
647544
6 600
647527
6 400

Slutpris SEK:
7 400
706 EUR, 794 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.