Ole Jocob Ihleback

171170

IHLEBAEK, Ole Jocob (1948), "Bord", signerad Ihlebaeck, olja på duk, 81x115 cm

Konst, Måleri

Ole Jocob Ihleback

Budhistorik

2013-02-25 kl 19:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.