Axel Peter oljemålning

171164

PETER, Axel (1863-1942): Stilleben, signerad, olja på duk, 39x49 cm

Konst, Måleri

Axel Peter oljemålning

Budhistorik (16 bud)
649349
648894
649347
950
648894
900
649346
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.