Olof W Nilsson oljemålning

171163

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): "Solstrålar", signerad Olof W. Nilsson, olja på pannå, 38x29 cm

Konst, Måleri

Olof W Nilsson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
646229
2 800
641450
2 600
641450
2 400
646228
641450

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.