E Dupont

171155

DUPONT, Emile (Frankrike, 1800/1900-tal): Blomsterstilleben, signerad E Dupont, olja på duk uppklistrad på pannå, 64x90 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

E Dupont

Budhistorik (8 bud)
649858
5 200
649963
5 000
649858
4 400
646377
4 200
649833
4 200

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.