Gunnar Svensson oljemålning

171142

SVENSSON, Gunnar (1892-1977): Sydländskt landskap, signerad Gunnar Svensson, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Gunnar Svensson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

641432
2013-02-21 15:38:35
4 800

2013-02-24 kl 19:09
Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.