Hugo Zuhr oljemålning

171140

ZUHR, Hugo (1895-1971): "Från Hovs hallar, monogramsignerad samt a tergo Hugo Zuhr, olja på duk, 60x81 cm

Konst, Måleri

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (5 bud)
641429
6 400
639018
637686
1 700
636006
1 600
634288

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.