Julrosor och järnek gouache

171139

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Julrosor och järnek, monogramsignerad EB, gouache, 57x38 cm

Konst, Måleri

Julrosor och järnek gouache

Budhistorik (2 bud)

645188
641909

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.