John Malm oljemålning

171137

MALM, John (1900-1968): Motiv från Stadsgården med båtar, signerad J Malm, olja på pannå, 42x34 cm

Konst, Måleri

John Malm oljemålning

Budhistorik (22 bud)
645194
1 900
645198
1 900
645194
1 800
645189
1 700
645191
1 700

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.