Peter Dahl kolteckning

171128

DAHL, Peter (född1934): Kvinnofigur, kolteckning, signerad och daterad -74, 40x32 cm

Konst, Måleri

Peter Dahl kolteckning

Budhistorik (3 bud)

645020
1 800
644243
1 700
639849

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.