Bengt Orup olja

171127

ORUP, Bengt, Flanörer, signerad Bengt Orup, olja på duk, 63x74 cm

Konst, Måleri

Bengt Orup olja

Budhistorik (3 bud)

649443
640006
639568

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.