Koppar 1700-tal Kangxi

171122

KOPPAR, med fat, 7 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av blommor och fåglar

Sprickor, nagg, lagningar

Orientaliskt

Koppar 1700-tal Kangxi

Budhistorik (32 bud)
645145
3 400
645144
3 200
645143
645142
2 800
645137
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.