Byrå

171117

BYRÅ, tysk, 1700-tal, mahogny, höjd 83, 125x64 cm

Nyckel saknas, renoverad, fanérskador

Byrå

Budhistorik (12 bud)
644988
9 000
643977
8 000
643976
7 200
643975
6 800
641800
5 000

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.