Anna Gardell Ericson akvarell

171113

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): Tofta, signerad Anna Gardell-Ericson Tofta, akvarell med täckvitt på papper, 27x44 cm

Konst, Måleri

Anna Gardell Ericson akvarell

Budhistorik (14 bud)
641221
3 800
640853
3 600
641219
3 600
640853
3 400
639406
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.