Anders Loman oljemålning

171072

LOMAN, Anders (1879-1953): Trädgård, signerad A. Loman, olja på duk, 40x46 cm

Konst, Måleri

Anders Loman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

644993
600
644992
550
639393
500
638145

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.