Hans Erik Eriksson oljemålning

171067

ERIKSSON, Hans Erik (1921-1997): Motiv från Blidö, signerad, olja på pannå, 60x120 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (34 bud)
644908
4 600
644912
4 600
644908
4 400
644906
4 200
644903

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.