Vas Orrefors Ingeborg Lundin Ariel

171062

VAS, Orrefors, Ingeborg Lundin, Ariel, geometrisk dekor, signerad ORREFORS Ariel Nr.576-E, Ingeborg Lundin, höjd 23 cm

Fotnagg, skada på livet, med gravyr i botten

Glas, Konstglas

Budhistorik (16 bud)
644777
644634
644080
950
643709
900
644079
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.